м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Туризм

Готель "Нафтовик"

Чи були ви в Долині? Обов'язково завітайте до цього гарного прикарпатського міста нафтовиків.

Вас радо прийме готельний комплекс "Нафтовик", що розміщений у самому центрі міста поряд з управлінням бурових робіт, стадіоном і спорткомплексом із басейном.

У готелі до ваших послуг - 20 затишних по-сучасному обставлених номерів різного класу, третина з яких - суперлюкси і люкси. Кондиціонери, супутникове телебачення, телефони, санвузли з душевими кабінами або "Джакузі", цілодобова наявність холодної й гарячої води - ось неповний перелік вигод, що вас чекають в готелі.

Зранку, в обід і ввечері у сучасному кафе на 40 місць вам подадуть смачні страви національної та європейської кухні, а при бажанні їжу доставлять в номер.

Для ділових зустрічей в готелі є конференцзал на 80 місць. А вільний час можете провести у більярдній кімнаті. Незабаром послуги поповнять сауна і тренажерний зал.

При вашому бажанні пізніти край вам запропонують екскурсії на Ясну гору в Гошеві, Скелі Довбуша, де до скель можна з'їздити на конях, у музей на Батьківщину Степана Бандери у Старому Угринові, в Карпати, зокрема на Говерлу чи у Вишків, де взимку діє гірськолижна база, а влітку безмежжя ягід і грибів.

За надані послуги можна заплатити готівкою, безготівковим розрахунком, працює банкомат.   

Туризм
Розвиток туризму
"Карпатський трамвай"
Готель "Нафтовик" Обговорення
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]