м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Про місто

Водні ресурси

Гідрографію району утворює група річок, які своїми сильно розгалуженими верхів'ями починаються на північних схилах Карпатських гір, на висоті понад 1000 м на рівнем моря, де річна сума атмосферних опадів становить 900-1500 мм.

Найбільшою річкою нашого району є р. Свіча, яка бере свій початок з хребта вишківських горган, на висоті 1155 м. Загальна довжина ріки 167 км. Другою за величиною є р. Мізунка, що починається за хутором Сіда (біля Вишкова). Довжина ріки 51 км. В смт. Вигода вона впадає в р. Свічу. Через Долинський район протікає і р. Лужанка, яка має 29 км. Серед менших річок можна виділити такі як: р. Тур'янка, р. Сівка, р. Саджавка.

Всі річки нашого району належать до басейну р. Дністер і є річками гірського типу. Характерною особливістю річок нашого району є нестійкий рівневий режим. Вона в них може підніматись на 3-4 метри.

Великих природних озер в районі немає. Одним з найбільших є Долинське озеро, яке займає площу 25 га. Середня глибина водойми 2,5 м. Запаси води в озері близько 600 тис. куб. м.

В районі є чимало штучних водоймищ, ставків і озер, які використовуються дуже мало, в основному для відпочинку населення. Товарної риби майже не вирощується.   

Офіційно
Загальна інформація
Розташування
Клімат
Водні ресурси
Природні ресурси
Населення
Трудові ресурси
Промисловість
Сільске господарство
Транспорт
Зв'язок
Будівництво
Торгівля
Освіта і культура
Оздоровлення
Історія
Різне
Вода "Горянка"
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]