м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Про місто

Оздоровлення

На даний час на території району функціонує кілька відомчих санаторних закладів, а саме: "Джерело Прикарпаття" (ВАТ "Вигодський ЛК"), "Перлина Карпат" (Болехівський ЛК), "Пролісок" (Долинська бавовнопрядильна фабрика), санаторій "Долина".

На базі цих санаторіїв утворено Прикарпатський регіональний центр реабілітації дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Штати центру укомплектовано висококваліфікованими працівниками. Матеріально-технічна база забезпечує сучасний рівень клініко-лабораторної діагностики із застосуванням комп'ютерної техніки. В центрі створено фізкультурно-реабілітаційний комплекс з багатьма спортивними залами, лікувальним басейном та спортивними майданчиками. Відпочиваючі постійно вживають слабомінералізовану хлоридно-гідрокарбонатно-натрієву мінеральну воду "Мізунька".

Виробництво мінеральної води розміщено неподалік від санаторію-профілакторію "Джерело Прикарпаття".

В оточенні гір і ріки Свіча розміщується оздоровча база "Бескид". Тут нічого не завадить відпочинку - ані рух транспорту, ані шум міського життя.

На межі Закарпаття і Прикарпаття розташована база відпочинку "Високий перевал", на якій у зимовий період можна покататись на лижах.

Оздоровитись та активно відпочити школярі можуть у оздоровчих комплексах "Дружба" та "Карпати". В літній період тут відпочиває в середньому 2,3 тис. дітей.   

Офіційно
Загальна інформація
Розташування
Клімат
Водні ресурси
Природні ресурси
Населення
Трудові ресурси
Промисловість
Сільске господарство
Транспорт
Зв'язок
Будівництво
Торгівля
Освіта і культура
Оздоровлення
Історія
Різне
Вода "Горянка"
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]