м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Про місто

Мізунська вода “Горянка” освоює ринок

Нещодавно у Новому Мізуні знову запульсувало джерело – відновлено виробництво мінеральної води. Природна, лікувальна столова вода “Горянка”, виробництво якої два місяці тому сертифіковано і видано ліцензію Міністерства екології і природних ресурсів України, поступово освоює ринок не тільки нашого регіону, а й України.

За цей короткий час, – каже Ігор Михайлович Малик, директор ТзОВ “Мізунь”, – ми знайшли покупців у м. Біла Церква, в Криму, Києві, м. Кременчук. Трошки гірше зі збутом у нашому районі, бо за два роки, котрі завод не працював, мізунську воду витіснила підбузька. Та час своє покаже. Бо, подивившись на черги, – продовжує Ігор Михайлович, – котрі стоять коло джерела, вселяється надія у завтрашній день. Та й за своїми якостями “Горянка” не поступається іншим відомим лікувальним водам. Це єдина вода, яка виліковує виразку шлунка. Доказано науково. І в цей час над цим працює Український інститут медичної реабілітації і курортології в Одесі. А з освоєнням нових свердловин із содовою природною водою, типу “Миргородської” , “Нафтусі” (до речі, вміст органічних речовин тут до 40 міліграм/літр – найбільший показник), розшириться і коло споживачів, бо деякі з цих вод мають набагато кращі властивості, порівнюючи навіть з “Нафтусею”.

Тепер “Горянка” розливається у півторалітрові пляшки, та планується розлив у п’яти- та 0,5 літра. Паралельно йде виготовлення документації на будівництво заводу мінеральних вод, щоб можна було одночасно розливати чотири типи води, тому що зараз цех знаходиться у пристосованих недобудованих приміщеннях санаторію. Розлив води здійснюватиметься під торговою маркою “Мізунська”, оскільки вона запатентована і знають її краще, ніж “Горянку”.

Вже тепер у цеху на виробництві “Горянки” працює 28 чоловік на обладнанні Мелітопольського заводу “Продмаш” з комплектуючими німецької фірми “Сіменс” та італійської “Камоці пневматік”, де весь процес автоматизований. З будівництвом заводу і освоєнням родовищ чисельність працюючих збільшиться до 100 чоловік. І все це, практично, жителі сіл Старий та Новий Мізунь, які вже, як більшість сільського населення, тривалий час не мають сталого місця праці.

Жевріє перспектива мізунської води і з розвитком туристичної залізниці, де поєднуватиметься корисне з приємним, що вже випробували учасники Міжнародної конференції “Карпатський трамвай” – гості з Великобританії, Росії, Латвії, які із запропонованих їм прохолоджувальних напоїв у мандрівці майбутнім туристичним маршрутом, віддали перевагу “Горянці”. Та й самому потрібно бути патріотом свого краю, використовуючи принцип “Свій до свого по своє”. Бо від цього залежить зайнятість, насамперед, місцевого населення, а це і збільшення бюджету, що дасть змогу збільшити асигнування соціальних та інших програм.

Святослав ТИХИЙ ("Свіча")


   

Офіційно
Загальна інформація
Розташування
Клімат
Водні ресурси
Природні ресурси
Населення
Трудові ресурси
Промисловість
Сільске господарство
Транспорт
Зв'язок
Будівництво
Торгівля
Освіта і культура
Оздоровлення
Історія
Різне
Вода "Горянка"
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]