м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Інвестиції

Долинський солевиварювальний комбінат

Виробництво кухонної виварювальної солі
вищого гатунку

Форма власності: державна.
Адреса: Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Оболонська, 2,
тел.: (03477) 21224, 22238

Долинський солекомбінат був створений на базі Долинського і Болехівського сільзаводів у 1978 році. В склад солекомбінату входить виробництво №1 (Долинське) та виробництво №2 (Болехівське).

Виробничі будівлі сільзаводу є пам'ятками архітектури XVIII-XIX ст. (реєстраційне свідоцтво №1156).

Сировинна база

Долинське родовище природних розсолів знаходиться в східній частині Долини. Запаси природних розсолів, затверджені ДКЗ СРСР в 1964 році, по категорії "В" складають 203 куб. м на добу, по категорії "С" - 66 куб. м на добу.

Болехівське родовище природних розсолів знаходиться на північно-західній околиці Болехова. Запаси розсолів по категорії "В" складають 225 куб. м на добу.

Для відновлення виробництва солі на виробництвах №1 та №2 потрібні інвестиції в сумі 100 тис. дол. США. Вкладення інвестицій дасть можливість випускати 9 тис. тонн солі на рік. Продукція буде конкурентноздатною, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Потреба в солі для населення західних областей України 51 тис. тонн на рік, в тому числі Івано-Франківської - 8,2 тони солі. Крім населення, споживачами солі та соляних розчинів є промисловість, в тому числі місцева нафтогазовидобувна промисловість.

В Україні виварювальну сіль випускає тільки Слов'янський солекомбінат Донецької області та Дрогобицький солевиварювальний завод Львівської області. В торговій мережі району переважає кам'яна сіль.

Нарпямки витрат інвестиційних коштів: відновлення будівель і випарних агрегатів, закупівля технологічного обладнання та таропакувальних матеріалів.

Форма залучення інвестиції - кредит, спільне підприємство.
Внесок підприємтсва - наявні виробничі фонди 610,5 тис. грн.
Термін реалізації проекту - до одного року.
Термін окупності проекту - два роки.   

Інвестиції
Загальна інформація
"Укртрансгаз"
Солевиварювальний
комбінат Долини

"Високий перевал"
Міський парк
Молокозавод
ТОВ "Уніплит"
Готель "Карпати"
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]