м. Долина, Івано-Франківська область. Сайт міста Долина

Інвестиції

Долинські інвестиції

Долинський район розташований в західній частині Івано-Франківської області, поряд зі Львівщиною і Закарпаттям. Рельєф його гірський, більша частина території знаходиться на висоті 400 м над рівнем моря і вище та вкрита лісами: у передгір'ї - листяні ліси з ялиною, у гірській частині - ялиново-букові ліси, гірська сосна, на полонинах - гірські луки.

Район - один із основних промислових районів області (за обсягами виробництва посідає 4 місце). Завдяки наявності важливих корисних копалин його народногосподарський комплекс має багатогалузевий характер.

Найстарішою галуззю промисловості району є солеваріння. З початком розробки соляних родовищ (друга половина X ст.) пов'язана історія виникнення міста Долини.

Важливе значення для розвитку району мало відкриття покладів нафти і газу. Розпочата в 1948 році експлуатація нафтогазових родовищ триває по даний час.

На території району знаходяться значні лісові ресурси, поклади гідромінеральних ресурсів, деякі із родовищ використовуються для випуску столової та лікувальної, поклади торфу, горючих сланців, залізних та мінеральних руд, багато природних ягідників (суниці, малини, ожини, чорниці, брусниці). Багата фауна - олені, ведмеді, козулі, куниці, рисі тощо.


Розширюються зовнішньоекономічні зв'язки району, суб'єкти господарювання району співпрацюють із зарубіжними партнерами таких країн, як Польща, Чехія, Німеччина, Словаччина, Туреччина, Молдова, Данія. Річний зовнішньоторговельний оборот району - 28 млн. дол. США, в тому числі експорт - 22,3 млн. грн., імпорт - 5,7 млн. грн.

На експорт поставляється продукція лісової та деревообробної галузей, транспортні послуги. В район ввозяться, в основному, текстиль на текстильні вироби, парфумерна продукція.


Галузева структура промислового виробництва

легка - 12%
деревообробна - 6%
будівельна - 1%
харчова - 1%
нафтогазовидобувна - 79%

Основні види промислової продукції, що виробляється в районі: нафта, газ попутний, газ природний, деревоволокнисті плити мокрого способу виробництва (оздоблені), високохудожні меблі, вібропресова плита, тротуарна та дорожна бруківка, збірний залізобетон, карбомідні смоли, меблеві заготовки із бука, пряжа для трикотажних виробів, швейні вироби спеціального призначення, сіль виварювальна.


Долинщина, як частина прикарпатського регіону, володіє високим рекреаційним потенціалом. Мальовничі краєвиди, незаймані куточки природи, історичні та культурні пам'ятки, наявна матеріальна база (9 санаторно-курортних та рекреаційних закладів), засоби зв'язку створюють умови для розвитку туризму.


Районна державна адміністрація зацікавлена в залученні інвестицій в економіку району і готова надати всесторонню допомогу в реалізації представлених проектів.

Шановні інвестори! Запрошуємо вас до співпраці на території Долинського району. Раді будемо розділити з вами гостинність і тепло на фестивалі "Бойківська ватра" 5-7 вересня 2003 р. в м. Долина.

Дивіться також:

  • Про місто - загальна інформація про місто і район.


   

Інвестиції
Загальна інформація
"Укртрансгаз"
Солевиварювальний
комбінат Долини

"Високий перевал"
Міський парк
Молокозавод
ТОВ "Уніплит"
Готель "Карпати"
 © 2002-2007, Долина.net,
дизайн - [antik]